2024. június

Június havi program

Szent Iván hava - Nyárelő

Ebben a hónapban elbúcsúztatjuk az iskolába készülő nagycsoportosokat, lezárjuk a tanévet és készülünk a nyárra. A reggeli áhitatokon hálát adunk Istennek ez év örömeiért. Átismételjük az énekeket és verseket, amiket tanultunk az év folyamán.

Június 6. Csütörtök

Délelőtt a csoportban elbúcsúztatjuk a nagycsoportos gyerekeket. Szeretnénk széppé és emlékezetessé tenni ezt a délelőttöt a gyerekek számára, ezért kérjük, hogy minden gyerek szép ruhában jöjjön!

16:00 órától tartjuk a búcsúzó ünnepségünket a nagycsoportos gyerekek számára a Klebelsberg Kultúrkúriában.

Sok szeretettel hívjuk és várjuk a szülőket és a családtagokat!

A búcsúzó nagycsoportosoknak a délutáni ünnepségre kérünk:

lányoknak: fehér blúz, fehér harisnya, szép cipő

fiúknak: fehér ing, sötét hosszúnadrág, sötét zokni, szép cipő

Köszönettel fogadunk a Búcsúzó ünnepséghez süteményt, amit a nap folyamán az óvoda ebédlőjében tudtok leadni.

A díszítéshez virágoknak nagyon örülnénk, amit aznap reggel vagy délben tudtok odaadni az óvónéniknek. Nagyon szépen köszönjük!

Június 7. Péntek

10 órai kezdettel Varázs Tamás bohóc szórakoztatja a gyerekeket.

Június 8. Szombat - Medárd napja

Időjárásjósló nap: Ha Medárd napja esőt hoz, negyven napig el nem áll, ha nem esik, negyven napig szárazság lesz.

Június 21. Péntek

13:30-tól tanévzáró értekezletet tartunk a nevelőtestületnek. Kérjük, hogy a gyerekeket ebéd után vigyétek haza. Nagyon köszönjük!

Június 24. Hétfő

A gyermekek létszámától függően, összevont csoportokkal működik az óvoda.

Ebédlemondás

Kérünk Benneteket, hogy mikortól már nem jön a gyermeketek az óvodába a nyáron, az ebédlemondó füzetbe írjátok be! Nagyon köszönjük!

Nyári szünet:

Az óvoda július 8 - augusztus 20-ig zárva van.

Augusztus 21-től augsuztus 31-ig összevont csoporttal működik az óvoda.

Köszönjük szépen a sok segítséget, amit ebben az évben nyújtottatok számunkra!

A nyárra jó pihenést, szeretetben, sok-sok örömben eltöltött családi együttlétet kívánunk!